Atlanto sutarties Lietuvos bendrijai 25-eri metai!

Atlanto sutarties Lietuvos bendrija (LATA) – seniausia iš Baltijos valstybėse įsisteigusių nevyriausybinių organizacijų remiančių Lietuvos narystę NATO, šiandien švenčia savo 25-ąjį gimtadienį.  Žinoma, ekstremali situacija ir karantinas dėl COVID-19 viruso sukeltos pandemijos pakoregavo mūsų veiklą, pastaruoju metu vyravusią virtualioje erdvėje.

Nuo šiandien (rugpjūčio 5 dienos) LATA skaičiuoja 25-tus metus. Ir nors per juos įvyko daug pokyčių, LATA išlaikė pagrindines savo veiklos kryptis: projektai jaunimui; pilietinio ugdymo ir visuomenės informavimo projektai; tarptautiniai projektai (Baltijos valstybių jaunųjų lyderių meistriškumo ugdymas, integracijos į NATO patirties perdavimas Ukrainoje ir Sakartvele). LATA ugdo pilietiškai brandžią ir patriotišką Lietuvos visuomenę, akcentuodama demokratinių vertybių ir kolektyvinių gynybos principų svarbą šiuolaikiniame pasaulyje.

Visa tai neabejotinai yra mūsų organizacijos narių ir mūsų ilgamečių partnerių ir rėmėjų nuopelnas, todėl linkime nesustoti bei tęsti mūsų bendradarbiavimą vardan saugesnės Lietuvos, saugesnio regiono, saugesnio pasaulio. Tuo pačiu dėkojame Jums – mūsų rėmėjams ir partneriams, su kuriais bendradarbiavome visą savo gyvavimo laikotarpį: Lietuvos Respublikos Prezidento institucija, Lietuvos Respublikos Seimas, Krašto apsaugos ministerija, Užsienio reikalų ministerija, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykla, NATO valstybių ambasados, Lietuvos savivaldybės, Fridriko Eberto ir Konrado Adenauerio fondai, Lietuvos verslo subjektai ir dar daug geros valios žmonių.

Pagarbiai,

dr. Audrius Skaistys
LATA pirmininkas

map klaipeda telsiai taurages marijampoles alytus kaunas vilnius vilnius panevezys
facebook rss
nato