Pietų Ukrainos valst. pedagoginio K.D.Ušinskio universiteto rektoriaus vizitas Lietuvoje

Ukraina2011 m. vasario 21-22 d. Vilniuje lankėsi Pietų Ukrainos valstybinio pedagoginio K.D. Ušinskio universiteto rektorius Aleksejus Čebykinas, kuris susitiko su VPU rektoriumi A.Gaižučiu, VU rektoriumi B.Juodka, LR Švietimo ministerijos Švietimo, mokslo ir technologijų departamento direktoriumis A.Žaliu.
Vasario 22 d. įvyko darbiniai pusryčiai su LR URM RKPD direktoriumi J.Grinevičiumi, Ukrainos ir Moldovos skyriaus vedėja A.Andrijauskiene, TBSPD Strateginių ir transatlantinių santykių skyriaus vedėju D.Mereckiu, Atlanto sutarties Lietuvos bendrijos atstovu A.Skaisčiu. A.Čebykinas informavo, kad tikisi vizito metu susitarti dėl bendradarbiavimo su VPU ir VU bei ateityje pasirašyti bendradarbiavimo sutartis su Lietuvos universitetais. Pristatė K.D.Ušinskio universiteto veiklą ir įgyvendinamas patriotinio ir karinio ugdymo pedagogų ruošimą Odesoje. A.Čebykino teigimu, K.D. Ušinskio universitete veikia 6 tarptautinio bendradarbiavimo centrai, iš kurių paskutinysis atidarytas yra Izraelio tarptautinio bendradarbiavimo centras.
Su universiteto rektoriumi buvo aptartos galimybės universitete veikiančiame NATO informacijos centre 2011 m. surengti LR URM viceministro E.Ignatavičiaus, A.Linkevičiaus ir A.Skaisčio paskaitas ir vizitus.
LR URM informacija

map klaipeda telsiai taurages marijampoles alytus kaunas vilnius vilnius panevezys
facebook rss
nato