Skirkite dalį GPM mūsų organizacijai

Jūs galite asmeniškai nuspręsti, kam skirsite savo 2019 metais sumokėto Gyventojų pajamų mokesčio (GPM) dalį: paramos gavėjui, politinei partijai, profesinei sąjungai. Jums tai nieko nekainuos, nes šiuos GPM procentus VMI jau nuskaitė iš Jūsų į nacionalinį biudžetą, bet Jūs juos galite iš ten nukreipti Jūsų pasirinktoms konkrečioms organizacijoms. Nuo š. m. galite savo nuožiūra paskirstyti iš viso 2,4 proc. GPM visiems trims išvardintiems subjektams štai taip: 0,6 proc. partijoms, 0,6 proc. profsąjungoms, 1,2 proc. paramos gavėjams – nevyriausybinėms organizacijoms ir pan. Jei neskirsite kuriai nors kategorijai, tai ta dalis liks valstybės ir savivaldybių biudžetuose.

Kreipiuosi į Jus su prašymu skirti 1,2 proc. GPM dalį arba bent pusę šio mokesčio, t.y. 0,6 proc. Atlanto sutarties Lietuvos bendrijai (trumpinys – LATA) – nevyriausybinei organizacijai, turinčiai paramos gavėjo statusą jau virš 20 metų. Ši Jūsų skirta parama mūsų organizacijai yra svarbi ir labai reikalinga: renginiams ir susitikimams organizuoti, narystės mokesčiui skėtinei organizacijai susimokėti bei kitoms organizacinėms veikloms. Jūsų skirta GPM dalis – geriausias įrodymas, kad palaikote Lietuvos narystę NATO ir kolektyvinio saugumo idėjos bei NATO vertybių populiarinimą Lietuvoje.

Paprastai ir greitai užpildytą prašymo formą galima pateikti elektroniniu būdu per EDS (Elektroninio deklaravimo sistemą):

I būdas – jungiantis prie EDS VMI priemonėmis:

a)      prisijunkite prie EDS https://deklaravimas.vmi.lt;

b)      suraskite formą „FR0512 v.4“ („Prašymas pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms“, versija 2019-12-31) tokiu būdu: skiltyje „Deklaravimas“ pasirinkite „Pildyti formą“, iš „Dažniausiai pildomų formų“ sąrašo pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.

Formos radimo bei bendrų formos pildymo instrukcijų vaizdinę medžiagą galite rasti čia: https://www.youtube.com/watch?time_continue=108&v=7BCPmiMytek&feature=emb_logo;

c)      tinkamai užpildykite formą „FR0512 v.4“. Prašymo užpildymui reikalinga informacija:

-          gavėjo identifikacinis numeris (kodas): „191928216“;

-          mokesčio dalies paskirtis: „Atlanto sutarties Lietuvos bendrijai“.

 

II būdas – jungiantis prie EDS per savo internetinę bankininkystę:

a)      savo internetinėje bankininkystėje suraskite formą „FR0512 v.4“ tokiu būdu: pasirinkite e. paslaugos → VMI elektroninės paslaugos → EDS → „Deklaravimo“ skiltyje pasirinkite „Pildyti formą“ → iš „Dažniausiai pildomų formų“ sąrašo pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.

Bendrų formos pildymo instrukcijų vaizdinę medžiagą galite rasti čia: https://www.youtube.com/watch?time_continue=108&v=7BCPmiMytek&feature=emb_logo;

b)      tinkamai užpildykite formą „FR0512 v.4“. Prašymo užpildymui reikalinga informacija:

-          gavėjo identifikacinis numeris (kodas): „191928216“;

-          mokesčio dalies paskirtis: „Atlanto sutarties Lietuvos bendrijai“.

 

Dėkojame už Jūsų paramą!

 

Dr. Audrius Skaistys

Atlanto sutarties Lietuvos bendrijos pirmininkas

 

Prašymai skirti paramą gali būti teikiami VMI iki liepos 1 d.

 

—————-

Kaip ir ankstesniais metais, prašymo forma „FR0512 v.4“ gali būti pateikiama ir paprastu paštu. Dėl COVID-19 situacijos rekomenduojame naudotis elektroninėmis prašymo pateikimo priemonėmis.

%

map klaipeda telsiai taurages marijampoles alytus kaunas vilnius vilnius panevezys
facebook rss
nato