Tarptautinis konkursas ALIANTE 2015 startavo!

Unikalus ALIANTE projektas ir vėl siūlo galimybę pasinerti į nepamirštamą ir unikalią nuotykių kelionę! Visi besidomintys istorija, geografija, politologija, tarptautine politika ar karyba bei mėgstantys iššūkius kviečiami dalyvauti tarptautiniame konkurse ALIANTE 2015. Projekto dalyvių laukia ne tik teorinės užduotys, bet ir galimybė iš arčiau susipažinti su Lietuvos kariuomene, apsilankyti Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykloje ir Kazlų Rūdos poligone bei įveikti Lietuvos kariuomenės parengtas užduotis.

Kas laukia ALIANTE dalyvių?

Konkursas susideda iš trijų etapų – dviejų žinių patikrinimo turų bei tarptautinio konkurso finalo. Finale šiais metais varžysis net 30 geriausiai nacionaliniuose turuose pasirodžiusių komandų iš 9 NATO ir jos partnerių valstybių – Kanados, Čekijos, Kroatijos, Juodkalnijos, Lenkijos, Slovakijos, Turkijos, Gruzijos bei Lietuvos. Tarptautinio finalo metu bus tikrinamas dalyvių gebėjimas veikti komandoje bei atlikti orientacinio pobūdžio užduotis, taiklaus šaudymo įgūdžiai.

Kas laukia ALIANTE nugalėtojų?

Projekto nugalėtojų laukia nepamirštama 10 dienų prizinė kelionė po Pietų Kaukazo auksą – Gruziją bei pažintis su įspūdinga šios šalies gamta, kultūra ir istorija.

Per 15 unikalaus projekto gyvavimo metų konkurse dalyvavo daugiau nei 35 000 mokinių iš 19 NATO ir jos partnerių valstybių, o projekto dalyviai aplankė net 10 valstybių skirtingose pasaulio žemynuose.

Daugiau informacijos apie konkursą ir jo taisykles rasite adresu http://www.project-aliante.org/ bei Facebook paskyroje https://www.facebook.com/AlianteCompetition.

Trumpą video apie ALIANTE konkursą galite rasti čia https://www.youtube.com/watch?v=Gqx3_KzYas0.

Konkursą globoja LR Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.

Projektą Lietuvoje įgyvendina Atlanto sutarties Lietuvos bendrija kartu su Lietuvos kariuomene, LR Užsienio reikalų ministerija, Friedricho Eberto fondu, Kauno miesto savivaldybe bei Čekijos Euro-Atlantinio bendradarbiavimo asociacija JAGELLO 2000.

Aliante projekto koordinatorė Lietuvoje Živilė Marija Vaicekauskaitė, zivile.marija.vaicekauskaite@gmail.com, +370 60487520

map klaipeda telsiai taurages marijampoles alytus kaunas vilnius vilnius panevezys
facebook rss
nato