Įvyko LATA visuotinis susirinkimas

2013 m. balandžio 6 d. Kauno miesto savivaldybėje įvyko Atlanto Sutarties Lietuvos bendrijos (LATA) visuotinis susirinkimas.  Susirinkusius pasveikino LATA pirmininkas Audrius Skaistys. Sveikinimo žodį nuo Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus perdavė Užsienio reikalų ministerijos Transatlantinio bendradarbiavimo ir saugumo politikos departamento JAV, Kanados ir NATO skyriaus atašė Tomas Kvedaras.

Susirinkimo metu buvo apžvelgta skyrių veikla, pritarta LATA finansinei, valdybos, kontrolės ir etikos komisijos, LATA YC ataskaitoms.

Išrinktas naujas LATA YC pirmininkas ir LATA YC valdyba. Pirmininku tapo Justas Petrošius, o valdybos nariais – Aidas Gelbūda, Dobilė Minkutė, Evelina Vertelytė, Paulius Janonis ir Saulė Ratkutė.

LATA pirmininko pavaduotoja buvo išrinkta  Nendrė Černiauskienė, o LATA valdybos pirmininko pavaduotoju atsakingu už skyrių veiklą – Juozas Janušaitis.

Naujaisiais LATA valdybos nariais buvo išrinkti Giedrė Uzdilaitė, Jonas Andruškevičius, Raimundas Kaminskas, Tomas Šyvokas, Vilius Kaminskas, Rokas Jonikas, Živilė Marija Vaicekauskaitė ir Rimantė Budrytė.

Agnė Kaniauskaitė, Aidas Gelbūda ir Karolis Mikučionis tapo LATA kontrolės ir etikos komisijos nariais.

Susirinkimo pabaigoje LATA pirmininkas Audrius Skaistys pristatė LATA veiklos plano 2013-2014 metams gaires.

 

map klaipeda telsiai taurages marijampoles alytus kaunas vilnius vilnius panevezys
facebook rss
nato