Kaip veikia NATO?

NATOAtlanto Sutarties Lietuvos Bendrijos Jaunimo Taryba (LATA YC) ir Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija (LR URM) kviečia Lietuvos moksleivius dalyvauti kasmetiniame seminare – simuliaciniame žaidime „Kaip veikia NATO?“, kuris yra skirtas Lietuvos narystės NATO 7-osioms metinėms ir NATO įkūrimo 62 metų sukakčiai paminėti. Renginys įvyks 2011 metų balandžio 4 – 5 d. Užsienio reikalų ministerijoje, Vilniuje.

Seminaro metu dalyviai sužinos ne tik pagrindinius NATO veiklos principus, struktūrą, funkcijas, bet ir gaus itin svarbios, aktualios informacijos iš šių dienų realijų. Skaityti pranešimus atvyks šios srities ekspertai, politikai, kariškiai. Taigi gautą teorinę medžiagą dalyviai galės panaudoti praktiniame seminaro etape – simuliaciniame žaidime, kurio tema šiais metais yra – „Misija: Afganistanas“. Žaidimo metu dalyvaujantieji turės imituoti paskirtų NATO narių atstovų darbą, sprendžiant tam tikrą krizę ir iškilusias problemas. Kiekvienas iš jų turės ginti „savo“ šalies interesus, juos derinti su viso regiono valstybių atstovų nuomonėmis. Priimti sprendimai bus pristatomi imituojamose spaudos konferencijose.

Į renginį bus pakviesti 28 moksleiviai, tiksliausiai atsakę į anketoje pateiktus klausimus. Užpildyti anketą galima iki 2011 metų kovo 30 d. Registracijos formą ir užduotis rasite internete, adresu: http://www.apklausa.lt/f/kaip- veikia-nato-h3qgyvz/answers. fullpage . Organizatoriai padengia dalyvių nakvynės viešbutyje ir maitinimo išlaidas.

Visi norintieji kviečiami išbandyti savo jėgas. Pažadame gerą nuotaiką ir neišdildomus įspūdžius!

map klaipeda telsiai taurages marijampoles alytus kaunas vilnius vilnius panevezys
facebook rss
nato