Kaune įvyko diskusija „Grėsmės nacionaliniam saugumui ir NATO vaidmuo jas valdant“

2014 m. sausio 18 d. Kaune miesto savivaldybės Didžiojoje salėje įvyko Atlanto sutarties Lietuvos bendrijos (LATA) ir Mykolo Romerio universiteto (MRU) organizuota diskusija tema „Grėsmės nacionaliniam saugumui ir NATO vaidmuo jas valdant“. Šis renginys buvo Lietuvos narystės dešimtmečio NATO minėjimo įžanga.

 

Diskusija plėtota 3 temomis, 3 kryptimis: NATO plėtros reikšmė užtikrinant bendrą Baltijos regiono saugumą;   bendradarbiavimas ir sąveikumas užtikrinant NATO tikslus;  Lietuvos nacionalinio saugumo užtikrinimas ir NATO vaidmuo. Vertintas politinis, teisinis ir strateginis aspektas. Tarp garbingų svečių – politikas prof. Vytautas Landsbergis ir Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerijos Tarptautinių ryšių ir operacijų departamento direktorius Žilvinas Tomkus. Mintimis taip pat pasidalino LATA pirmininkas dr. Audrius Skaistys, LATA valdybos pirmininkė dr. Nendrė Černiauskienė, MRU doc. dr. Arvydas Survila.

 

Į diskusiją susirinko daugiau kaip 70 dalyvių – moksleivių, studentų, mokytojų, akademikų, savanorių, kariškių, senjorų.

 

 

map klaipeda telsiai taurages marijampoles alytus kaunas vilnius vilnius panevezys
facebook rss
nato