Konkurso „Aliante 2013″ finalistus pasveikino Krašto apsaugos ministras J. Olekas ir Užsienio reikalų ministerijos atstovai

2013 m. rugsėjo 11 d. konkurso Aliante 2013 finalistai ir nugalėtojai Žygimantas Merčaitis, Rokas Jašinskas, Saulė Rakutė, Rokas Lazdauskas ir Greta Majauskaitė lankėsi Užsienio reikalų ir Krašto apsaugos ministerijose.

Užsienio reikalų ministerijoje svečius pasveikino Transatlantinio bendradarbiavimo ir saugumo politikos departamento NATO, JAV ir Kanados skyriaus vedėjas Darius Mereckis. Buvo pasidžiaugta moksleivių pasiekimais tarptautinio konkurso finale, taip pat aptartos tolimesnio bendradarbiavimo tarp Atlanto sutarties Lietuvos bendrijos ir Užsienio reikalų ministerijos galimybės. Vėliau finalistai buvo supažindinti su darbo Užsienio reikalų ministerijoje darbo ypatumais ir įdomybėmis.

Krašto apsaugos ministerijoje finalistus ir juos lydinčius Atlanto sutarties Lietuvos bendrijos atstovus priėmė ministras Juozas Olekas. Konkurso nacionalinė koordinatorė Živilė Marija Vaicekauskaitė trumpai pristatė Aliante konkurso eigą ir tikslus. Vėliau finalistai pasidalino savo įspūdžiais iš Švedijoje vykusio finalo.

map klaipeda telsiai taurages marijampoles alytus kaunas vilnius vilnius panevezys
facebook rss
nato